Bölgenin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli Kurmick Maysan Otel 1 Ekim 2016 tarihinde 500 kişiden fazla bir katılım ile açılmıştır.

Açılış Maysan Valisi Ali DEVAİ,Maysan Valilik Meclisi Başkanı ve Üyeleri  ve Maysan Yatırım komisyonu başta olmak üzere Maysan’da bulunan tüm resmi kuruluşların katılımı ve  Yerel ve Ulusal elliye yakın televizyon kanalı  ve gazetecinin katıldığı tören ile yapılmıştır. Açılışı Maysan Valisi yapmıştır.

Kürk İnşaat’ın iştiraklerinden olan Kurmick Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Aş nin %82 hissesine sahip olduğu ve açıldığı günden itibaren işletmesini üstlendiği 5 yıldızlı Kurmick Maysan Otel tüm misafirlerinin sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, uluslararası standartlara uygun donanımı ve profesyonel ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Business Center, Toplantı Odaları, Balo Salonu, Spa, Fitness Center, Kapalı Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Vitamin Bar, Alakart Restoran, Açık Büfe Restoran, Kafe, Güzellik Salonu ve Kuaför ile Hediyelik Eşya Mağazası gibi farklı pek çok kullanımın bir arada olduğu otelimizde kaliteli ve kesintisiz hizmet almanın konforunu doyasıya yaşayabilirsiniz.